Řekli o nás

/mnt/swraid/data/n/nfcp.cz/www/wp content/uploads/2018/02/20fb3529f3bbbfe364a8

Vážím si možnosti spolupracovat s profesionálním týmem jako jste Vy! Mohu se na Vás 100 % spolehnout, Vaši zaměstnanci jsou vždy velmi příjemní a nápomocní, nikdy nebyl žádný problém, vždy jste mi vyšli maximálně vstříc. Jen tak dál! Těším se na další společné projekty. 

Díky moc za vše!

Klára Pecháčková

Jménem celé naší společnosti bych chtěla poděkovat společnosti NFCP, která nám od vzniku našeho cateringu zajišťuje kompletní logistické služby, technickou podporu a pronájem veškerého inventáře a mobiliáře používaného na našich akcích. I díky Vaší podpoře máme možnost dělat naši práci na té nejvyšší úrovni a plně se soustředit na plnění přání našich klientů a hostů. Veřím, že cateringové akce jsou jako divadlo bez možnosti repríz a o to víc si vážím obchodních partnerů, na které je spolehnutí a dávají nám tu správnou podporu a 100% servis, když to představení pro jeden večer připravujeme i realizujeme. Bez Vás bychom jen velmi obtížně mohli dělat dobrou gastronomii a jsem Vám velmi vděčná, že neslýcháme nelze, nepůjde a nevíme jak to vyřešit a že někdyi ty nejnáročnější situace umíte řešit s klidem a pochopením.

Milada Janáková jednatelka společnosti White Circus Catering

Chtěli bychom Vám velice poděkovat za Vaši maximální podporu a skvělou spolupráci při realizaci Cateringových akcí. Profesionalita, flexibilita a vstřícnost Vašeho týmu neskutečně pomáhá k úspěchům, které naše společnost Sklízí u svých klientů. Velice si spolupráce s Vámi vážíme a s velkým potěšením doporučíme Vaše služby dalším Potenciálním zákazníkům.

S přátelským pozdravem a poděkováním

Eliška Jehličková Project Manager Sales & Events, Aramark

Milá půjčovno, Velice děkujeme za dosavadní spolupráci, která je naprosto perfektní. Vaše služby jsou profesionální, spolehlivé ve dne i v noci a zaměstnanci příjemní, pracovití a korektní. Váš inventář a mobiliář je vždy perfektně připraven a distribuován, je moderní a funkční Pevně věříme, že se na vaše služby můžeme v budoucnu spolehnout tak, jako doposud.

Ještě jednou díky za vaše služby

Váš věrný

HOLLAS catering

HOLLAS catering

Zdravím Lukáši, chtěla bych Vám poděkovat za perfektní servis jako vždy:)

Linda Karpašová Promotér vín z Argentiny a Uruguaye

Ahoj Lukáši a Dane,

děkujeme za skvělou spolupráci pro Sacre Coeur, která funguje již mnoho let, ale tentokrát jste nám opravdu pomohli !!! Díky za velmi rychlou a vstřícnou reakci pro naší poslední akci v Sacre Coeur.

Těšíme se na další spolupráci.

Petr Kopecký Sacre Coeur

Dobrý den pane Urbane, chtěla bych Vám moc poděkovat za výbornou spolupráci při pronájmu inventáře na naši cateringovou akci.

Monika Křupková, Dis. asistentka manažera provozu GASTROCentrum