Prodloužená otevírací doba pražského skladu do konce června: Po - Pá 8-17 hod 

Do poptávky bylo přidáno

ks

O nás

O firmě

Nápad uvést do pohybu společnost, která se bude specializovat na půjčovnu mobiliáře a inventáře pro různé typy akcí, se zrodil na základě 20leté zkušenosti jednotlivce, který viděl, že toto odvětví je potřeba zdokonalit. A tak díky poptávce různých firem na kvalitní služby v oblasti půjčovny vybavení a zmíněných vlastních zkušeností vznikla na konci roku 2010 společnost NFCP rental equipment s.r.o., která má za cíl kultivovat trh s půjčováním cateringového vybavení. 

Kvalitními službami a osobním přístupem ke každé zakázce, se naše společnost za necelých 8 let dostala na pozici jedničky v pronájmu  cateringového vybavení. Veškeré druhy inventáře a mobiliáře jsou pro vás k dispozici skladem k okamžitému pronájmu. Pravidelně rozšiřujeme jak druhy, tak i množství, které se ve většině případů počítá na desetitisíce. Díky tomu jsme největší půjčovna cateringového vybavení v České republice. 

Díky nabytým zkušenostem dnes naše společnost nenabízí pouze pronájem vybavení, ale i kompletní logistický a realizační servis k vaší akci. Kvalitní doprava s instalací vybavení je pro nás samozřejmostí. Variabilní ledové bary i sochy, personál do zázemí vašich akcí, ale i uskladnění vašeho vybavení jsou další služby v našem portfoliu. K dispozici jsme vám vždy s osobní konzultací s naším specializovaným zástupcem, stačí nám pouze vaše představa a požadavky. Realizaci už nechte na nás.